ToMountainsMountain Activities

Běžecký pás Salomon S-LAB ADV SKIN 3 BELT SET

Publikováno 06.03.2017 v 18:34 v kategorii Test, přečteno: 161x

Test bežeckého pásu Salomon S-LAB ADV SKIN 3 BELT SET
Tento produkt, patří mezi moje nejoblíbenější produkty značky Salomon a v podstatě používám jej pořád. Používám jej na většinu horských běhů a také na kratší závody. Je to produkt, který Salomon vyrábí již několik let v stejné podobě a v podstatě nic moc nemění, ale také není proč. Bežecký pas Salomon S-LAB ADV SKIN 3 BELT SET je jednoduchý, lehký a díky použité technologii Sensifit a Motion Fit trail se tvarově přizpůsobí vašemu tělu, což považuji za hlavní přednosti. Celý pás je velmi elastický a díky tomu nedochází během běhu k otáčení nebo poskakování pásu a to ani v případě, že máte plnou 500ml láhev (softhlask je součástí balení). Ze předu je jedna velká kapsa na velkou láhev 500ml nebo dvě menší 250ml, k uchycení koncovky láhve(í) slouží poutko k zajištění láhve(í). Kromě toho tam jsou ve předu ještě dvě menší kapsičky, z toho jedna na zapínání. V zadní části je jedna velká kapsa na zapínání a jedna extra velká kapsa na všechny nezbytnosti, často ji používám na odložení bundy, rukavic atd. V případě potřeby je možnost do zadní velké kapsy dát ještě jednu velkou 500ml láhev, ale v tom případě musíte počítat, že při rychlejším běhu (hlavně seběhu) vám láhev v zadní kapse může poskakovat, protože tato velká kapsa, není primárně určená na láhev, ale spíše na odložení oblečení. V zadní části jsou také dva gumové držáky na připevnění skládacích holí a můžu říct, že hůlky drží bezvadně a samotná montáž a demontáž hůlek je velmi rychlá a jednoduchá, takže to můžete zvládnout i během běhu.
pas

3D mesh síťovina, s které je celý bežecký pás vyrobený je velmi příjemná, nijak netlačí a můžete ji klidně použít i v létě na tělo (bez trička) a nemusíte se obávat otlaků nebo odřenin. Hlavní výhodou je lehká konstrukce, která se tvarově přizpůsobí vašemu tělu a proto vás neomezuje, neposkakuje a nijak netlačí. Bežecký pás Salomon S-LAB ADV SKIN 3 BELT SET má také dostatek kapes na všechny potřebné nezbytnosti (láhev, jídlo, klíče, mobil, oblečení atd.). Samozřejmostí je reflexní značení.

pas

Shrnuto, pro mě osobně je to ideální doplněk na horské běhy, nemusíte brát batoh/vestu, což oceníte hlavně v létě, máte všechny potřebné věci při sobě, ale v podstatě to ani nevnímáte. To, že Salomon již několik let nezasáhl do tohoto produktu (Salomon často mění a vylepšují svoje produkty), také svědčí o tom, že se jedná o velmi povedený výrobek.


Videa:

1. Salomon S-LAB ADV SKIN 3 BELT SET

2. Salomon S-LAB ADV SKIN 3 BELT SET


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?